Bezbarwna folia stretch

Długo zastanawiałem się, w co będę pakować wszystkie zamówienia, jakie przyjdą od moich przyszłych klientów w sklepie internetowym. Wiadomo, prowadząc sprzedaż wysyłkową trzeba przede wszystkim zdać sobie sprawę z tego, że folia bąbelkowa jest koniecznością, aby przede wszystkim zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo wszystkim przesyłkom dla klientów.

Dobrze zabezpieczone przesyłki folią

folia stretch bezbarwnaFolia bąbelkowa to jedna z wielu rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę podczas pracy w sklepie wysyłkowym. Całe szczęście, że posiadałem stosunkowo niewielkie produkty do wysyłki, dzięki czemu mogłem znacznie ograniczyć wykorzystywanie folii bąbelkowej. Jednak jak sprawdziłem jeszcze przed rozpoczęciem takiej działalności, folia stretch bezbarwna była bardzo tania, tym bardziej, że zdecydowałem się zakupić ją w ilościach hurtowych, dzięki czemu na pewno będę mógł także ograniczyć koszty takiego przedsięwzięcia. Dobrej jakości folia stretch bezbarwna jest inwestycją na wiele miesięcy, jednak szybko okazało się, że przy większych zamówieniach folii bardzo szybko ubywało. Dlatego też umówiłem się z jedną z hurtowni, że będą mi wysyłać teraz folię stretch raz w tygodniu, co zdecydowanie mi wystarczy. Folia stretch bezbarwna oferowana jest w różnych rozmiarach, jednak ja zdecydowałem się na kilka metrów na początek, aby zobaczyć, czy radzę sobie w odpowiedni sposób z pakowaniem zamówień. Zamówienia od klientów były na tyle intensywne, że musiałem zatrudnić pracownika do obsługi.

Obsługa zamówień oraz ich zabezpieczenia była jak się okazało bardzo sprawna. Folia stretch, która była bezbarwna i którą wykorzystywaliśmy na co dzień dawała sobie radę, a jeszcze nie mieliśmy żadnego klienta, który byłby niezadowolny z jakości otrzymanego produkty przez nas.