Dekoracje okienne na święta

Wiszące papierowe płatki śniegu na drucie wędkarskim lub sznurku to łatwy i przyjemny sposób na udekorowanie okien w miesiącach zimowych. Możemy powiesić te płatki w całym domu, aby stworzyć olśniewającą wirtualną zimową krainę czarów. Wieńce nie są już tylko na drzwi; mogą być również używane do ozdabiania okien wewnątrz lub na zewnątrz. 

Udekorujmy swoje okna świątecznym wieńcem

designerskie dekoracje okienne - WarszawaWieńce to nie tylko świetny efekt wizualny, ale także świetny sposób na dodanie świątecznego akcentu do okien. Możemy wykonać świąteczną dekorację okna z wiankiem, przyczepiając go do haczyków okiennych. Następnie owiń wieniec wstążką i przymocuj go do parapetu okna. Innym sposobem na udekorowanie okien wiankiem jest przekształcenie ich w dekoracje kominka. Aby to zrobić, możemy użyć okna z czerwoną ramką i szronem wokół paneli. Możemy też kupić designerskie dekoracje okienne – Warszawa jest miastem, gdzie nietrudno je znaleźć. Świetnie zaprezentują się także wiszące gałązki oraz biało-czerwone ozdoby. W domach bez kominka wiszące pończochy pod parapetem to kreatywny sposób na ich wyeksponowanie. W przypadku karniszy przeciągnijmy wstążkę przez spód pończochy, a następnie przymocujmy ją do drążka. W przypadku ram okiennych możemy użyć haczyków lub pinezek do zawieszenia pończoch. Można również dodać lampki strunowe lub girlandę, aby dodać świątecznej radości parapetowi. Halloween to sezon przerażających plakatów i kalkomanii, a okna to idealne miejsce na takie dekoracje.

Istnieje wiele rodzajów dekoracji okien na Halloween, od przerażających postaci 3D po nietoperze. Możemy nawet powiesić groźne plakaty na swoich oknach w te Halloween, a wiele z nich kosztuje mniej niż 20 złotych. Halloweenowa dekoracja okien łączy strach przed przesądami z jasnopomarańczową poświatą wiszących lamp, tworząc mistyczną aurę.