Drewniane zegarki urozmaiceniem stylu

 

Wygląd jest kwestią indywidualną, sami dobieramy ubrania i dodatki według naszego gustu lub wzorujemy się, podpatrujemy innych. Posiadamy styl wedle którego dobieramy garderobę. Do niektórych jej elementów jesteśmy przywiązani lecz zmiany są wskazane. Bransolety, wisiory, łańcuszki a nawet zegarki- możemy miech ich po kilka sztuk i dobierać do ubioru. Szczególnie dobrze jest mieć kilka zegarków z różnymi rodzajami paska oraz z różnych… materiałów.

Moda na zegarki wykonane z drewna

drewniany zegarekZegarek jest jednym z najbardziej popularnych elementów urozmaicania ubioru. Zmieniając model lub po prostu pasek jesteśmy w stanie dopasować idealną kompozycję. Producenci starają się wprowadzać różne innowacje i jedną z nich jest drewniany zegarek. Posiada on wiele zalet w tym najważniejszą- każdy pojedynczy egzemplarz jest unikatowy! Nie możliwe jest skonstruowanie takich samych modeli z identycznymi kolorami i zwojami drewna. Czasomierz wykonany z drewna prezentuję się niebywale efektownie a przy tym pasuję do niemal każdego stroju bez znaczenia czy to stylizacja na oficjalne spotkanie czy wyjście na spacer. Dużym plusem jest waga, która w porównaniu do tradycyjnych metalowych modeli jest zdecydowanie niższa. Drewniane zegarki wymagają szczególnej pielęgnacji oraz ostrożności w użytkowaniu. Słaba wodoszczelność oraz na mała tolerancja na wstrząsy i upadki sprawiają, że musimy być delikatni i uważni.

Zegarki wykonane z drewna odważnie wkraczają w świat mody i stylizacji. Różnorodność modeli sprawia, że jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni czasomierz do każdego stroju. Zaletami oprócz efektownego wyglądu są także lekka waga oraz unikatowość każdego z egzemplarzy. Warto zaopatrzyć się w ten model zegarka aby uzupełnić dodatki do garderoby oraz powiększyć wachlarz stylizacji.