Eleganckie krzesła w restauracji

Jak byłam mała to marzyłam o tym, żeby prowadzić własną działalność gospodarczą. W dorosłym życiu ostatecznie zdecydowałam się na otwarcie własnej restauracji, gdyż właśnie do czegoś takiego mnie cały czas ciągnęło. Miałam się od kogo uczyć, bo moja ciocia w innym mieście z dużym sukcesami od lat prowadzi luksusową restaurację. Moja otwarcie miała niedawno. 

Krzesła z ciemnego drewna

krzesła do restauracjiKiedy rok temu okazało się, że można nabyć dobrze położony lokal po okazyjnej cenie, dwa razy się nie zastanawiałam. Miała sporo odłożonych pieniędzy i postanowiłam otworzyć za nie własną restaurację. Zawsze marzyłam o prowadzeniu własnej działalności a restauracja bardzo mi odpowiadała. Dużo rzeczy nauczyłam się od mojej doświadczonej w branży cioci. Najbardziej przed otwarciem lokalu podobało mi się jego urządzanie. Z pomocą znajomego architekta wnętrz zaprojektowałam wygląd restauracji. Jest ona bardzo elegancka. Udało mi się nawet zakupić krzesła do restauracji po okazyjnej cenie. Są one wykonane z ciemnego drewna i obite pięknym, ciemnozielonym materiałem. Zależało mi na tym, żeby były proste, a przy tym eleganckie. Wykonane z naturalnego materiału idealnie wpisały się w klimat wnętrza. Stołu wykonane są z tego samego drewna, wszystko więc pięknie się razem komponuje. Restauracja nie jest duża, ale na pewno będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem. W dniu otwarcia i w kilka kolejnych dni z rzędu wszystkie stoliki były praktycznie pozajmowane. 

Prowadzenie własnej działalności z jednej strony jest wielką przyjemnością, z drugiej wyzwaniem. Jak coś się jednak robi z pasji, to wyzwania nie mają większego znaczenia. Ja niedawno urządziłam moją pierwszą w życiu restaurację. Jest bardzo elegancka. Krzesła i stoły wykonane są ciemnego drewna, a na przełamanie leżą na nich jasne obrusy.