Eleganckie stoły okrągłe bankietowe

Coraz więcej Par Młodych decyduje się na organizację wesel przy stołach okrągłych. Tego typu rozwiązanie ma bardzo dużo plusów, być może dlatego cieszy się ono tak dużym zainteresowaniem. Usadzenie gości przy stołach okrągłych wymaga czasu, szczególnie jeżeli wesele jest dość liczne. Najczęściej gości dzieli się na 10- lub 12-osobowe grupy. 

Wesele przy okrągłych stołach – zalety

stoły okrągłe bankietoweOrganizacja wesela to niezwykle czasochłonne zajęcie, wymagające od Pary Młodej dużego zaangażowania. Na każdym kroku pojawiają się różnego rodzaju dylematy, np. czy wybrać stoły prostokątne, czy też okrągłe? Eleganckie stoły bankietowe składane posiadają naprawdę wiele zalet, o których warto wiedzieć przed podjęciem ostatecznej decyzji. Po pierwsze goście weselni mogą prowadzić rozmowę w szerszym gronie, co stanowi doskonałą okazję do ich poznania się lub odnowienia starych znajomości. Z kolei przy stołach prostokątnych najczęściej rozmawia się tylko z osobą siedzącą naprzeciwko lub gośćmi siedzącymi po naszej lewej bądź prawej stronie. Kolejną zaletą przemawiającą za wyborem stołów okrągłych jest ich większa wygoda: swobodniej można się poruszać oraz wstawać, a także nie trzeba przechodzić za rzędem siedzących przy stole gości. Dodatkowo są one utożsamiane z eleganckimi przyjęciami/bankietami w stylu amerykańskim i umożliwiają dobór zachwycającej dekoracji. Warto również wspomnieć, że stoły okrągłe sprawdzą się zarówno przy dużych weselach (z dużą ilością gości), jak i mniejszych przyjęciach kameralnych.

Podczas organizacji wesela należy przede wszystkim polegać na własnej intuicji oraz guście. Trzeba rozważyć wiele rozwiązań, aby spośród nich zdecydować się na te najbardziej nam odpowiadające. Podjęcie decyzji o wyborze kształtu stołów może być trudne, jednak należy rozważyć wszystkie za oraz przeciw. Te okrągłe posiadają ogrom zalet, dlatego też stanowią znakomity wybór weselny.