Gdzie w Poznaniu znajdę projektanta wnętrz?

Niedawno udało mi się kupić nowe mieszkanie. Na razie jednak nie mogłam w nim zamieszkać, ponieważ było ono nie urządzone. Musiałam zaprojektować wnętrza i zaaranżować mieszkanie. Nie miałam jednak na to czasu, a poza tym nie miałam nawet pomysłu na to, jak zaaranżować moje nowe mieszkanie, poza tym że chciałam aby było komfortowe i przytulne.

Potrzebowałam profesjonalnego projektanta wnętrz

profesjonalny projektant wnętrz - PoznańZdecydowałam, że najlepiej będzie zatrudnić profesjonalnego i kompetentnego projektanta wnętrz, który będzie kreatywny i zaprojektuje wnętrze mojego mieszkania od zera. Chciałam również, aby była to osoba, która szybko wykona swoje zlecenie. Poszukiwania takiej osoby rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: profesjonalny projektant wnętrz – Poznań, i zaczęłam przeglądać wyniki. Brałam pod uwagę tylko oferty projektantów wnętrz, którzy posiadali wieloletnie doświadczenie na rynku oraz mieli ukończone studia wyższe z zakresu architektury i aranżacji wnętrza. W końcu udało mi się wybrać jednego projektanta, którego portfolio bardzo mi się spodobało. Jego projekty wnętrz były zrobione bardzo fachowo i dokładnie. Wdać było, że są oryginalne i unikalne, stworzone pod indywidualnego klienta. Właśnie kogoś takiego potrzebowałam. Od razu zdecydowałam się z nim nawiązać współpracę. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się z nim na spotkanie.

Jak się już wkrótce przekonałam, to był bardzo dobry wybór. Wybrany przeze mnie projektant wnętrz okazał się bardzo profesjonalny i fachowy. Szybko i sprawnie stworzył projekt wnętrza mojego mieszkania w komputerowym programie graficznym, dzięki któremu mogłam go od razu obejrzeć w technologii 3D. Co istotne miał on wiele ciekawych pomysłów, które połączył z moimi pomysłami na wystrój mieszkania.