Jak pozbyć się opadającej powieki?

Zabiegi medycyny estetycznej są coraz bardziej popularne w naszym kraju. Wynika to nie tylko z faktu, że zabiegi mają coraz to bardziej przystępniejsze ceny, ale przede wszystkim z tego, że dziś coraz rzadziej już używa się podczas ich przeprowadzania skalpela.

Zabiegi na opadające powieki 

usunięcie opadających powiek bez skalpela szczecinJeszcze do niedawna na operacje plastyczne, czy chociażby delikatne zabiegi mogli sobie pozwolić jedynie nieliczni głównie ze względu na małą ilość klinik oraz oczywiście wysokie ceny. Obecnie sytuacja znacząco się pod tym względem poprawiła ponieważ coraz więcej zabiegów zaczyna kosztować nas nie więcej niż dobry telefon. Poza tym również zabiegi obecnie przeprowadza się bardzo często bezinwazyjnie. Przykładowo w polskich klinikach jest możliwe już usunięcie opadających powiek bez skalpela Szczecin posiada kliniki z nowoczesnym sprzętem umożliwiającym właśnie taki zabieg. Zamiast skalpela podczas zabiegu używa się specjalnego urządzenia, które emituje plazmę. Ta z kolei sprawia, że zewnętrzne warstwy naszego naskórka odparowują przez co skóra się napina i tym samym problem z opadającą powieką zostaje wyeliminowany. Ponadto urządzenie do przeprowadzania tego zabiegu działa punktowo i to w odległościach mniejszych niż milimetr, co zapewnia idealną plastyczność powieki prze cały okres trwania zabiegu. Dzięki temu osoba przeprowadzająca zabieg może na bieżąco obserwować jego efekty.

Rozwój technologiczny sprawia, że nowoczesne rozwiązania trafiają do każdej już niemalże dziedziny naszego życia. Pozwala również unowocześniać zabiegi medycyny estetycznej sprawiając, że właśnie zamiast operacji możemy je nazwać prostymi zabiegami. Bezbolesnymi i bezinwazyjnymi oraz dającymi takie same, jeśli nie lepsze rezultaty jak skalpel, a przecież o tym właśnie marzy każda kobieta, która chciałaby coś w sobie poprawić.