Jakie występują grubości kostbetu Akropolis?

Powierzchnie wszelkiego rodzaju placów, podwórek czy podjazdów wykładane są kostkami brukowymi nie tylko po to, aby lepiej się prezentowały, ale również po to, aby ich powierzchnia wytrzymywała ciężar przejeżdżających samochodów. Wśród dostępnych rodzajów kostbetu Akropolis cena pojawia się różna w zależności od grubości pojedynczej kostki.

Jaką grubość może posiadać kostbet Akropolis?

kostbet akropolis cenaOtoczenie dookoła domu, a także podjazdy, parkingi czy ścieżki wykładane są kostkami brukowymi, aby nadać im bardziej zadbanego wyglądu, ale również po to aby wytrzymywały przejazdy dużych gabarytowo pojazdów. Najgrubszy rodzaj tej kostki brukowej wynosi 8 cm i może utrzymywać wagę pojazdów do 15 t. Poza tym występują również mniejsze grubości 4 cm i 6 cm, które doskonale sprawdzają się na przydomowe place, podjazdy, podwórka i ogródki. Jeżeli chodzi o kostbet Akropolis cena zależy właśnie od tego parametru, ale również od wyboru koloru, których jest wiele. Dzięki temu kostkę można dobrać do dowolnego stylu w jakim jest zbudowany dom. Otoczenie dookoła niego będzie się zjawiskowo prezentowało przez długi czas. Sama kostka jest łatwa w ułożeniu a delikatna mikrofaza na krawędziach w elegancki sposób łączy ze sobą poszczególne elementy. Charakterystyczne, różne rozmiary i lekko falista faktura nadają kostce wyglądu jednocześnie nowoczesnego i starodawnego bruku.

Zastosowanie kostbetu Akropolis do wykładania przydomowych podwórek, podjazdów czy parkingów sprawia, że prezentują się one zjawiskowo a dzięki wytrzymałości materiału, nie zmieni się to przez długi czas. Dodatkowo impregnowane kostki brukowe jeszcze bardziej zwiększy jej trwałość a różne grubości pozwalają na przejeżdżanie po nich nawet bardzo ciężkimi pojazdami o wadze do nawet 15 t.