klasyczny rower MTB

Powtarzanie powszechnie znanego motta, głoszącego, iż sport to zdrowie, bez właściwego pokrycia w rzetelnej argumentacji byłoby zabiegiem zupełnie pozbawionym sensu. I choć zaleca się każdemu, niezależnie od płci, wieku oraz sportowych upodobań aktywność każdego dnia, przez co najmniej pół godziny, trudno o realizację tegoż zadania, kiedy jest ono jedynie przymusem.

Podstawowy model roweru górskiego

Romet Rambler R7.1Sport, a co za tym idzie, także jakakolwiek aktywność sportowa, która przeplata się z codziennymi obowiązkami, jest ekwiwalentem dla życia w dobrym zdrowiu tylko i wyłącznie, gdy sprawia przyjemność. Kolejnym kryterium zaś jest wybór takiej dyscypliny, która dla przeciętnego sportowca-amatora jest możliwie najmniej kontuzjogenna. I takie właśnie jest kolarstwo uprawiane na szczeblu każdym innym, niż ten stricte zawodowy. Kolarstwo, powszechnie znane po prostu jako zwyczajna jazda na rowerze, to unikalne połączenie środka transportu i przyjemnego treningu. A jeśli jeszcze dołączyć do tego spersonalizowany dobór roweru, jakim jest chociażby Romet Rambler R7.1, okazać się może, że zwykła jazda na rowerze, przerodzi się w pasję i zamiłowanie do aktywności o zróżnicowanym natężeniu. Bowiem rower skonstruowany przez rodzimego producenta, z wieloletnim stażem na rynku kolarskim, stanowi znakomity kompromis pomiędzy podstawową i uniwersalną konstrukcją pojazdu, dając przy tym spore możliwości urozmaicania trybu jazdy – począwszy od szos i szlaków po twardych i szutrowych drogach, a skończywszy na ścieżkach leśnych, poza miejskimi zabudowaniami.

Rower idealny dla mężczyzn, którzy nie planują startów w zawodach, lecz oczekują od tego sportu jedynie przyjemności, jednocześnie dbając o swoją kondycję to rower z segmentu rowerów górskich, o twardej ramie, wspartej dodatkowo przednim amortyzatorem. Konstrukcja to pozornie prosta, ale uniwersalna i gwarantująca wieloletnią przyjemność z jazdy.