Krówki z logo firmy

Czasami zdarza, się że muszę coś zanieść do naszego klienta – dużej firmy ubezpieczeniowej. Bardzo lubię ich odwiedzać, zawsze mają dla mnie jakieś ciekawe gadżety. Ich dział marketingu naprawdę dba o to, by ich gadżety były interesujące i dobrej jakości.

Zamówienie krówek z logiem

krówki z logo firmowymZawsze dostaję u nich jakieś fajne rzeczy: notes, dobry długopis, podkreślacze. Wszystko to bardzo się przydaje. Obdzielam znajomych otrzymanymi w tej firmie gadżetami. Jednak coś, co mi naprawdę strasznie smakuje, to ich krówki z logo firmowym. Są przepyszne. Zdarza się czasem, że firmowe słodycze nie są najlepszej jakości, ale jednak ta firma jest naprawdę duża i bardzo renomowana. Myślę, że nie mogłaby sobie pozwolić na tandetne gadżety. Z tego względu ich krówki są naprawdę przepyszne. Ponieważ jestem tam już dobrze znana, można powiedzieć zaprzyjaźniona, zdarza mi się że biorę tych krówek całkiem sporo i później obdzielam nimi kolegów i koleżanki z pracy.Wszystkim bardzo smakują. Jest to bardzo dobra reklama dla tej firmy. Poza tym, że krówki są smaczne, są także bardzo ładne. Jest to naprawdę profesjonalna robota. Widać, że to jest produkt z wyższej półki. Myślę, że słodycze reklamowe to doskonały pomysł, żeby promować firmę. Budzą one pozytywne emocje, większość ludzi lubi słodycze i bardzo pozytywnie patrzą na tego rodzaju gadżet. Rzadko kto odmówi takiej słodkości. Na pewno jest taki gadżet jest lepszy od słabej jakości plastikowych długopisów, odblasków i tym podobnych rzeczy.

Muszę porozmawiać z naszym działem marketingu o zamówieniu takich reklamowych słodyczy. Myślę że to naprawdę świetny pomysł. Zapytam tylko naszego klienta, gdzie oni zamawiają swoje krówki. Być może, jeśli oferta będzie korzystna, zamówimy w tym samym miejscu.