Kupiłem oranżadę w hurtowni

 

W zeszłym roku postanowiłem wyprawić huczne urodziny. Lubiłem imprezować i doszedłem do wniosku, że przecież urodziny to ważne wydarzenie i koniecznie musiałem tego dnia świętować. Wcześniej nie wyprawiałem urodzin dla tak wielu osób.

Skrzynki oranżady na imprezie urodzinowej

oranżada - hurtowniaNa imprezę wynająłem lokal, który udało mi się znaleźć w bardzo atrakcyjnej cenie. Jedzenie było w cenie i zamówiłem mnóstwo interesujących i smacznych potraw. Musiałem na własną rękę załatwić alkohol i napoje. W tym celu udałem się do znanej mi hurtowni, w której mogłem tanio wszystko zakupić. Uznałem, że najlepszym napojem będzie oranżada – hurtownia miała w swojej ofercie dość spory wybór. Na miejscu wziąłem duży wózek na zakupy, bo wiedziałem, że towar, który zamierzałem kupić był ciężki. Najpierw kupiłem alkohol. Doskonale wiedziałem co piją moi goście. Kiedy poszedłem po oranżadę to spotkała mnie miła niespodzianka. W hurtowni obniżyli ceny na wszystkie napoje i było jeszcze taniej niż dotychczas. Termin ważności był bardzo długi i dlatego wziąłem o trzy skrzynki więcej niż było to potrzebne. Uwielbiałem pić oranżadę i chciałem mieć w domu zapas tego napoju. Wybrałem trzy różne smaki, ażeby było urozmaicenie. Wszystko zapakowałem do bagażnika i od razu pojechałem do lokalu, ażeby zostawić tam alkohol i napoje. Było po drodze i nie musiałem kręcić dwa razy. Resztę skrzynek z oranżadą zawiozłem do domu i część wstawiłem do lodówki. Lubiłem zimną oranżadę zwłaszcza w upalne letnie dni.

Impreza była szalenie udana i cieszyłem się, że zaprosiłem tylu znajomych. Wszyscy się świetnie bawili a ja dostałem masę fajnych prezentów. Ze wszystkich byłem zadowolony. Za rok też wyprawę swoje urodziny w tym samym lokalu, bo obsługa była bardzo profesjonalna.