Model wyciskarki hurom one stop

Przyznam, że staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami na rynku. Bardzo często wybieram się do galerii handlowych, w celu zapoznania się z nowymi ofertami. Zawsze można trafić na liczne rabaty i sporo zaoszczędzić. Jak co tydzień, wybrałam się do mojego ulubionego dużego sklepu i tym razem znalazłam coś naprawdę wartego uwagi.

Nowa, bardziej funkcjonalna wyciskarka

model hurom one stopTym razem zainteresował mnie model hurom one stop nowej wyciskarki do soków. Byłam ciekawa, czym różni się takie urządzenie, a nie miałam internetu jak młodzież w telefonie, żeby sobie wystukać i sprawdzić. Ledwo się nauczyłam na laptopie. Taka wyciskarka, była barziej funkcjonalna, ponieważ wszystkie odpadki spadały do misy pod miejscem na sok. Tak więc jednocześnie wyciskarka zajmowała mniej miejsca i można było ją szybciej wyczyścić. Cała filozofia tego urządzenia tkwiła w tym, żeby wrzucić do niego pokrojone warzywa, czy owoce. Nie trzeba było nic obierać i kombinować. Włączało się urządzenie guzikiem i można było sobie gdzieś iść, a sok robił się sam. I to jaki sok. Kiedyś próbowałam takiego u sąsiadki i wiedziałam, że takie coś przyda się również mnie. Tylko, że sąsiadka miała jeszcze starszą wersję, a ta jest ze specjalnym niekapkiem i wygodniejszym otworem i większą średnicą.Mogłam tam wrzucić praktycznie każdy owoc. Od razu kupiłam wyciskarkę, ponieważ takie zdrowe soki na pewno dobrze wpłyną na moje zdrowie, które ostatnio coś podupada pewnie z braku witamin.

Gdy dowiedziałam się jeszcze, że wyciskarka zatrzymuje w soku o wiele więcej witamin niż sokowirówka, to już w ogóle moja radość nie miała granic. Od teraz sama przygotowuje w domu świeże soki. To znaczy, ja tylko włączam jednym guziczkiem, a wszystko robi się samo. Ja po prostu delektuję się smakiem.