Modne lustra we wnętrzach

Urządzając wnętrza musimy pamiętać o tym, żeby odpowiednio zagospodarować ściany. To dekoracje ścian, bowiem, budują zazwyczaj klimat całego pomieszczenia. Sposobów na aranżacje ścian jest mnóstwo. Można na nich coś zawiesić, namalować, nakleić lub wyłożyć cegłą. Wiele z tych sposobów można ze sobą łączyć, tworząc tym samym oryginalne dekoracje. 

Okrągłe lustro w salonie

lustra na paskuNa ostateczny wygląd naszych wnętrz składa się wiele czynników. Jest to dobór mebli, kolorystyka, oświetlenie, a także różnego rodzaju dodatki. Kluczową w całej aranżacji odgrywają ściany. I nie chodzi tutaj tylko o kolor farby czy tapetę, która się na nich znajdzie. Warto zadbać o to, żeby na ścianach pojawiły się jakieś atrakcyjne elementy dekoracyjne. Ostatnio dużą popularnością w urządzaniu wnętrz, cieszy się nieco surowy styl retro. Wiele osób wykłada ściany cegłą i wiesza na nich proste obrazy lub lustra. Te ostatnie są prawdziwym hitem tego sezonu. Na ceglanej ścianie pięknie prezentują się na przykład okrągłe lustra na pasku, z czarną obwódką. Z jednej strony jest to praktyczna dekoracja, która pozwala od czasu do czasu się w niej przejrzeć, z drugiej jednak strony jest to świetny element ozdobny. Lustra odbijają też to, co znajduje się dookoła, dając złudzenie większej przestrzeni. Taki lustro na pasku sprawdzi się więc nie tylko w dużych domach, ale też w małych mieszkaniach. Można  je powiesić w salonie, ale na pewno doskonale sprawdzi się też w korytarzu. 

Wystrój wnętrz to nie tylko meble i odpowiednio dobrane zasłony. Kluczowe jest to, co znajdzie się na ścianach. W ostatnim czasie modne stało się wieszanie w salonach czy też w korytarzach okrągłych luster na pasku. Doskonale prezentują się one na tle ścian wyłożonych ciemnymi lub białymi cegłami.