Mój syn został psychologiem

 

Mam jedynego syna, o którego zawsze dbałam. Niczego mu nie brakowało w życiu. Miał odpowiednie miejsce do nauki i zabawy. Dzięki moim staraniom i determinacji do jego rozwoju naukowego, dziś mogę być z niego dumna. W tym miesiącu założył własną firmę. I to wcale nie jest korporacja, tylko coś, co jest społecznie użyteczne.

Syn będzie bardzo dobrym psychologiem w Poznaniu

dobry psycholog poznańMateusz studiował psychologię na Uniwersytecie. Zawsze był najlepszy w grupie. Od zawsze się tym interesował, dlatego zdecydował się kształcić w tym zakresie. Dlaczego będzie dobrym psychologiem? Otóż dlatego, że dobre i fachowe są działania, kiedy praca idzie w parze z pasją. Mateusz posiada ogromną pasję do tego co robi. Ma bardzo dobry kontakt z ludźmi, potrafi ich zrozumieć i ma do nich cierpliwość. Skąd o tym wiem? Już niejednokrotnie pomógł moim znajomym i rodzinie! Na jego temat krążą same pozytywne opinie, a w internecie pod jego nazwiskiem widnieje napis dobry psycholog Poznań. Sądzę, że zrobi ogromną karierę. Oczywiście Mateusz nie ma zamiaru spoczywać na laurach. Pnie się dalej w górę. Teraz zapisał się na studia doktoranckie również z zakresu psychologii. Będzie się specjalizował w problemach dziecięcych i młodzieżowych. Jak tak dalej pójdzie, to będzie znany mnie tylko w całym Poznaniu, ale i w Polsce. Kto wie! Może jeszcze kiedyś będzie się udzielał na tle europejskim? Kiedyś był na konferencji psychologicznej we Francji. Jest dobrym psychologiem, bo pracował na to całe życie! Nigdy nie interesowały go imprezy, dziewczyny czy inne rozrywki. To nauka była jego jedynym celem.

Jak już wspomniałam, jestem dumna z mojego jedynaka, który został wspaniałym psychologiem. Do jego gabinetu może przyjść każdy, kto ma problem. Oczywiście są kolejki, ponieważ Mateusz i jego marka to już prestiż.