Moje ulubione ubrania firmy Thrasher

 

Bardzo lubię modę i cieszę się kiedy mogę tworzyć różne stylizacje. Mam w swojej garderobie naprawdę dużo ciuchów i to takich w różnych stylach. Kiedyś uwielbiałam sukienki, w szczególności w stylu pin-up girl. Teraz bardzo podobają mi się luźnie ubrania oraz dziewczęcy styl sportowy. Takie właśnie ubrania kupuję teraz coraz częściej.

Koszulki Trasher są bardzo stylowe

thrasher koszulkaOstatnio moją ulubioną marką jest Trasher, która staje się coraz popularna na świecie. Również wśród gwiiazd muzyki, szczególnie muzyki. Mam dużo ciuchów z tej firmy – najwięcej mam bluz, które uwielbiam nosić jak tylko pogoda stanie się zimniejsza. Uważam, że bluzy tej firmy są niesamowicie stylowe i bardzo wygodne. Jednakże spośród moich wszystkich ubrań firmy Thrasher koszulka w żółtym kolorze i napisem z logo firmy wyglądającym jak w płomieniach. Koszulka ta wygląda świetnie w każdej stylizacji i często łączę ją nawet ze spódnicami i eleganckimi butami. Oczywiście świetnie też wygląda połączona ze sportowym obuwiem i podartymi dżinsami. Choć teoretyczne jest to koszulka męska to nie mam problemu by ją nosić. Kiedyś z koszulek męskich, które kupowałam wycinałam dekolt by wyglądały na bardziej kobiece ale teraz już tego nie robię. Lubię takie oversizowe ubrania, które wyglądają jakbym pożyczyła je od swojego chłopaka. Wygląda to bardzo modnie i coraz więcej osób lubi taki styl. Oprócz tego, że takie ubrania dobrze wyglądają i można je łączyć z różnymi elementami garderoby to są one też bardzo komfortowe w noszeniu.

Jestem pewna, że moja kolekcja ubrań tej marki będzie się tylko powiększać. Są one bardzo uniwersalne i pasują do każdej sylwetki i każdej stylizacji. Są to ubrania bardzo dobrej jakości, które mimo wielu prań wyglądają nadal bardzo dobrze i nie widać po nich śladów użytkowania.