Motor na akumulator dla dziecka

Każde dziecko marzy o zabawce z reklam telewizyjnych. Oczywiście wszystkie są dostępne zarówno sprzedaży internetowej na bardzo popularnych stronach oraz dobrze wyposażonych sklepach z zabawkami. Do takich marzeń na pewno należy samochód lub motor na akumulator. Cena zależy od wyposażenia takiego motoru. 

Jaki motor dla dziecka?

motor elektryczny dla dzieciPolecany motor elektryczny dla dzieci kosztuje około 400-800 złotych. Jest to motor, który przede wszystkim jest bezpieczny dla naszego dziecka ponieważ posiada wszelkie normy i atesty bezpieczeństwa. Po drugie jest on licencjonowany prawdziwą marką motorów dla dorosłych. Oczywiście każdy motor ma silnik oraz akumulator, a czas jazdy na takim motorze wynosi nawet do 2 h. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3 lat. Sam motor waży około 7 kg, a maksymalna waga użytkownika to 25 kg. Koła takiego motoru są szerokie na 10 cm oraz pokryte są górą. Dzięki czemu jazda jest bezpieczna i stabilna nawet na śliskiej powierzchni. Każdy motor ma światło led z przodu, kluczyk w stacyjce, pedał gazu oraz oczywiście otwierany bagażnik. Dziecko, które użytkuje taki motor powinno mieć założony kask na głowę jest to niezbędne dla jego bezpieczeństwa. O to oczywiście muszą zadbać rodzice, którzy muszą obserwować dziecko podczas takiej zabawy. Dla chłopców najczęściej rodzice wybierają motorek w kolorze zielonym lub niebieskim. Natomiast dla dziewczynek oczywiście różowym.

Wszyscy rodzice starają się zawsze kupować odpowiednie zabawki. Oczywiście sklepy z artykułami dla dzieci są bardzo dobrze zaopatrzony, a sprzedaż internetową także jest bardzo często stosowana. Jeśli do tego kupujemy coś bardzo drogiego mamy darmową wysyłkę. Oczywiście najważniejsze żeby kupować zabawki ze sprawdzonych źródeł oraz znanych i lubianych firm.