Najlepsza hurtownia sztucznych kwiatów

 

Oglądając zaaranżowane pomieszczenie w gazetach branżowych, możemy mieć wrażenie, że na parapetach, ścianach czy stołach stoją prawdziwe kwiaty. Jednak często bywa, że są one sztuczne, ponieważ są praktyczne i doskonale imitują żywe.

Jakie sztuczne kwiaty można kupić?

hurtownia kwiatów sztucznychPrzeważnie restauracje wykorzystują sztuczne rośliny, ponieważ są one odporne na wszelkie warunki i można je postawić w dowolnym miejscu. Przede wszystkim nie trzeba ich podlewać ani dodatkowo pielęgnować, ponieważ idealnie wyglądają przez cały rok. Przeważnie są wykonane z pergaminu, papieru, bawełny, sztucznego tworzywa czy gumy. Są produkowane w taki sposób, aby jak najlepiej imitowały naturalne rośliny. Niejedna hurtownia kwiatów sztucznych i naturalnych posiada w swojej ofercie storczyki, wrzosy, skrzydłokwiaty czy różnorodne palmy, które laik może pomylić z prawdziwymi. Tego typu rośliny są idealne do pomieszczeń z małą ilością światła dziennego czy po prostu dla osób, które zapominają o podlewaniu kwiatów. Jedyne czego wymagają, to raz na czas przetrzeć ich liście i kwiaty wilgotną szmatką, aby usunąć nagromadzony kurz. Nie mają zapachu, nie kruszą się ani nie wypadają im liście, zatem nie stwarzają żadnych kłopotów. W sprzedaży znajdziemy kwiaty cięte takie jak tulipany, róże, stokrotki czy nawet słoneczniki, rośliny doniczkowe, a także gotowe bukiety na różne okazje. Na pewno najtaniej i w największym wyborze dostaniemy je w hurtowniach, ale warto ich też szukać w internecie. Najwięcej ich kupujemy w sezonie zimowym.

Jeżeli z różnych powodów nie chcemy lub nie możemy mieć żywych kwiatów w domu, to najlepiej jest zakupić kilka rodzajów sztucznych, które ozdobią ścianę w salonie, stół w kuchni czy półkę w łazience. Z pewnością będą idealnie wyglądać przez długie lata.