Najlepszy hotel w Bydgoszczy

Dużo podróżuję, zarówno rekreacyjnie i z rodziną, jak i w związku ze swoją pracą. Dzięki temu mam naprawdę dużo doświadczenia jeżeli chodzi o to polskie hotele i ich poziom. Szczerze mówiąc jest on obecnie bardzo dobry i myślę, że z biegiem czasu będzie on tylko rósł. Jednym z miast, w którym często się zatrzymuję jest Bydgoszcz.

Mam swój ulubiony hotel w Bydgoszczy

dobre hotele w bydgoszczyBardzo lubię Bydgoszcz jako miasto. Jeżeli chodzi o dobre hotele w Bydgoszczy to muszę przyznać, że miałem już przyjemność odwiedzić ich kilka. Ogólnie uważam, że w Bydgoszczy baza noclegowa jest całkiem niezła jak na to, że nie jest to jakoś bardzo duże miasto, do którego przyjeżdża dużo turystów. Wśród hoteli, w których się zatrzymywałem w tym mieście jeden zapadł mi w pamięć i mogę nazwać go swoim ulubionym. Chodzi o hotel położony bardzo blisko rzeki Brdy. Hotel ten zachwyca już od tego jak prezentuje się z zewnątrz. Wygląda nowocześnie ale zdecydowanie nie dziwnie, a więc architektowi udało się połączyć modernistyczny styl z elegancją. Nie był to największy hotel w jakim nocowałem ale mimo tego oferuje on gościom naprawdę dużo, między innymi naprawdę świetne spa, w którym dają dobre relaksujące masaże. Bardzo spodobało mi się też to, że hotel ten oferuje swoim gościom wypożyczalnie sprzętu kajakarskiego. Ja osobiście nie jestem fanem turystyki wodnej i sprzętów wodnych ale i tak uważam, że to wielki plus tego hotelu, ponieważ zawsze doceniam dobre podejście do klienta. 

Hotel ten jak dotąd miałem okazję odwiedzić tylko raz, ponieważ odbywała się tam konferencja, w której uczestniczyłem. Swoją drogą sale konferencyjne  w tym hotelu też są super, bo są bardzo profesjonalnie wyposażone. Na szczęście mogłem też tam kilka dni nocować, a więc poznałem bardzo dobrze ten hotel i zdecydowanie jest on na naprawdę wysokim poziomie.