Narzuta na nowe łóżko

Kiedy kupiłam sobie nowe łóżko pomyślałam, że fajnie będzie jeżeli będę bardziej dbać o to by łóżko było też ozdobą sypialni. Stare łóżko traktowałam trochę po macoszemu, przeważnie nawet nie chciało mi się ładnie układać pościeli. Teraz jednak zainwestowałam w piękne narzutki na łóżko oraz ozdobne poduszki i zaczęłam codziennie ścielić łóżko.

Narzuty bawełniane są niezwykle miękkie

miękkie narzuty na łóżko bawełnianeŻeby wybrać narzuty na nowe łóżko wybrałam się do dużego sklepu z tekstyliami w moim mieście. Początkowo chciałam zamówić jakąś narzutę przez Internet, ale pomyślałam, że może lepiej taką rzecz obejrzeć na żywo. W sklepie sprzedawca polecił mi miękkie narzuty na łóżko bawełniane, które strasznie spodobały mi się ze względu na ich teksturę. To, jak miłe uczucie w dotyku dają te narzuty jest ciężkie do opisania. Kiedy tylko dotknęłam pierwsze narzuty wiedziałam, że to właśnie ten model pojawi się na moim łóżku. Narzuty te były dostępne w kilku wzorach, a więc miałam ciężkie zadanie by wybrać te, które podobają mi się najbardziej. Ostatecznie zamiast jeden narzuty kupiłam dwie – jedna była szara, a druga różowa w białe wzory. Szara narzuta wylądowała na łóżku, bo pasowała mi akurat do pościeli, której aktualnie używałam. Drugą położyłam na kanapie i muszę przyznać, że był to świetny pomysł, bo narzuta ta bardzo ładnie ozdabia tę starą już kanapę. Poza tym jest taka mięciutka, że uwielbiam na niej siedzieć.

Narzuty są bardzo przydatną rzeczą w domu. Nie wiem czemu wcześniej o tym nie pomyślałam i tak długo zwlekałam z zaopatrzeniem się w te tekstylia. Narzuty, choć najczęściej nazywane są narzutami na łóżko to mają też wiele innych zastosowań. Ja swoje narzuty czasami wykorzystuję nawet jako kocyk, ponieważ są one tak miękkie i ciepłe, a spanie pod nimi na kanapie jest niezwykle komfortowe.