Niedrogi wynajem aut

Żyjemy w czasach, kiedy posiadanie samochodu nie jest niczym nadzwyczajnym. Używamy ich do załatwiania codziennych spraw, ale także zawodowo. Dopóki są sprawne, możemy z nich dowolnie korzystać, ale w czasie usuwania awarii warto mieć alternatywne rozwiązanie.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu?

atrakcyjny wynajem samochodów w lublinie tanioIm częściej korzystamy z samochodu, tym większe prawdopodobieństwo, że ulegnie awarii, zwłaszcza jeżeli ma więcej niż sześć lat. W takiej sytuacji ratunkiem może się okazać atrakcyjny wynajem samochodów w Lublinie tanio znajdziemy w centrum, ale także na obrzeżach miasta. Większość wypożyczalni dysponuje flotą samochodową liczącą nawet kilkaset modeli aut, które przeważnie są nowe lub maksymalnie kilkuletnie z niewielkim przebiegiem. Każdy pojazd posiada aktualne ubezpieczeni OC i AC oraz przeprowadzony przegląd techniczny, dzięki czemu korzystanie z nich jest bezpieczne. Najczęściej do dyspozycji klientów są samochody miejskie z małymi silnikami i kompaktowymi rozmiarami, przestronne rodzinne modele, sportowe z mocnymi silnikami czy combi z dużym bagażnikiem. Każdy z samochodów na życzenie klienta może zostać wyposażony w nawigację GPS, fotelik samochodowy dla dziecka, dodatkowy bagażnik na dachu czy hak na rowery. Auta z wypożyczalni mają w standardzie klimatyzację, wspomaganie kierownicy i układu hamulcowego, a także elektryczne szyby i lusterka. Można je wynająć na okres krótko, średnio i długoterminowy, zatem oferta jest bardzo elastyczna. Przeważnie za kilkaset złotych można wypożyczyć każdy pojazd.

Poza samochodami do codziennego użytku, niektóre wypożyczalnie dysponują pojazdami na specjalne okazje, takie jak na przykład limuzyny na ślub i wesele. Taki model można wynająć nawet z kierowcą, co znacznie ułatwia wynajęcie samochodu.