Noże kuchenne Gerlach

O tym co powinno się znaleźć w każdej kuchni, najlepiej wiedzą szefowie kuchni. Każdego dnia przygotowują dziesiątki dań przy użyciu specjalnych przyborów i akcesoriów, spośród których najważniejsze są ostre noże do różnych produktów.

Skład zestawu noży firmy Gerlach

zestaw noży kuchennych gerlachPrzygotowanie posiłków zaczyna się od mycia produktów spożywczych, które trzeba następnie pokroić. Nie ma nic gorszego w kuchni, niż tępe noże, które szarpią, a nie kroją. Jeżeli chcemy mieć w kuchni dobry sprzęt do krojenia to zestaw noży kuchennych Gerlach będzie najlepszym rozwiązaniem. Są to doskonałej jakości, niemieckie noże ze stali nierdzewnej, odporne na korozję. Ponadto dzięki nowoczesnej technologi wytwarzania, bardzo długo pozostają ostre, więc nie musimy się martwić o codzienne ostrzenie noży przed przystąpieniem do krojenia. W zestawie znajdziemy mały nóż do obierania warzyw z wygodną rączką. Jest on w taki sposób wyprofilowany, aby można było nim obierać duże, ale i bardzo małe warzywo. Kolejnym elementem zestawu jest nóż do ryb, który posiada nietypową giętką konstrukcję, przez co łatwo wyfiletujemy każdą rybę. W kuchni jest też niezbędny nóż do chleba, który jest najdłuższym modelem z charakterystycznymi ząbkami. Firma Gerlach posiada trzy zestawy noży, jeden składający się z trzech, podstawowych sztuk, drugi posiadający sześć noży i trzeci kompletny zestaw zawierający wszystkie dostępne modele. Znajdziemy w nich noże szefa kuchni, uniwersalny i nóż do pomidorów z małą piłką. Są one sprzedawane w dopasowanych blokach.

Bez noży nie przyrządzimy żadnej potrawy, a nawet nie zrobimy sobie śniadania. Warto zainwestować w dobrej jakości noże, które będą nam służyły przez długie lata. Zestaw noży jest świetnym pomysłem na prezent dla osoby, która lubi gotować.