Opony wymienione przez doświadczonego wulkanizatora

Ostatnio jak zmieniałem koła na zimowe, to zauważyłem, że te letnie koła coś mało powietrza miały. Dokładnie chodziło o tylną oponę od strony pasażera, ale kolega, u którego wymieniałam wtedy koła w garażu powiedział, że wszystko jest w porządku. Nie dawało mi to jednak spokoju.

Umówienie się na wymianę kół u wulkanizatora

wulkanizator opoleNie zamierzałem wszystkie zostawiać na sam koniec i czekać do kolejnej wymiany opon, tylko poszukać jakiegoś innego wulkanizatora, żeby mi to koło sprawdził. Nie miałem jednak pojęcia gdzie będzie dostępny doświadczony wulkanizator Opole znałem, ale to mi niewiele pomogło. O pomoc poprosiłem więc brata, bo miał kontakty w branży i polecił mi konkretnego wulkanizatora. Miał on masę pracy i ciężko było z terminami, ale brat mnie zaawizował i tylko dlatego zostałem obsłużony od ręki. Wulkanizator sprawdził wszystkie letnie koła i przyznał mi rację, że w tym jednym było mało powietrza. Od razu zabrał się za naprawę. Wiedziałem już, że opony warto wymieniać u profesjonalnego wulkanizatora a nie u kumpla w garażu. Facet sprawdził mi wszystkie koła, naprawił to jedno i jeszcze na dodatek niewiele za to wszystko zapłaciłem. Zdecydowałem, że opony będę wymieniał już tylko w tym miejscu, bo zależało mi na profesjonalnej obsłudze i nie było sensu kusić się na oszczędności. W końcu miało to ogromny wpływ na bezpieczeństwo w czasie jazdy a ja nie zamierzałem ryzykować. Podziękowałem bratu za namiary na tego wulkanizatora i mogłem w końcu być spokojny.

Kiedy przyszedł kolejny czas na wymianę opon, to umówiłem się do wulkanizatora, którego polecił mi brat. Zadzwoniłem do niego z dość dużym wyprzedzeniem, ponieważ wiedziałem, że dużo klientów do niego przyjeżdżało. Wiedziałem, że będę miał koła wymienione i sprawdzone.