Organizacja eventu ze ścianką tekstylną w tle

Organizację wydarzenia o dowolnej tematyce można szybko dopracować, jeśli wie się, do kogo zgłosić się z danym szczegółem. Bardzo pomaga tu rozbudowana sieć kontaktów osób i firm zajmujących się różnorodnymi tematami. Catering, stoiska, pamiątkowe gadżety dla gości czy atrakcje dla dzieci – wszystkich elementów należy dopilnować i wymagać od osób za nie odpowiedzialnych wysokiej jakości usług. Wówczas możemy cieszyć się pozytywnym feedbackiem od dopieszczonych gości. 

Ścianki tekstylne – profesjonalizm wzniesiony w mgnieniu oka

ścianka tekstylnaJeśli chodzi o organizację targów czy imprez plenerowych, dużą rolę odgrywa być może niepozorna ścianka tekstylna – a najlepiej wiele jej sztuk, dopasowanych motywem do stoisk. Każde stoisko wydaje się wówczas przytulnym pomieszczeniem, każde stanowi odrębną, niezależną komórkę. Często takie „wnętrze” wygląda jak pokój mieszkalny, z dopasowanymi do siebie kolorami, meblami, z miejscem na gościa i uśmiechniętą hostessą (ona również, o dziwo, pasuje do wystroju). Ścianki z powodzeniem uporządkowują przestrzeń hali czy pleneru, usprawniając event pod względem logistyki. Ogromnym plusem jest ich mobilność oraz odporność na warunki atmosferyczne. Stanowią estetyczne tło dla fotografii. Gadżety rozdawane na stoiskach to zwyczajowo długopisy, zakładki, foldery, breloki, smycze oraz drobne słodkości, najlepiej zawierające logo firmy. Hostessa czy host powinni z uśmiechem witać gości i być świadomi swojej mowy ciała – reprezentować postawę otwartą, której znaki rozpoznawcze to kontakt wzrokowy z gościem i otwarte w jego kierunku dłonie.

Pamiętajmy jednak, aby forma nie przerosła treści. Stoiska mogą przyciągać prezentami i uśmiechami, ale nie zatrzymają gościa dłużej niż na minutę, jeśli tematyka stoiska ma się nijak do zainteresowań i dążeń zaproszonych gości. Przykładowo, na  imprezie dożynkowej sprawdzi się stoisko z szydełkowymi robótkami ręcznymi, ale kącik dla miłośników dzieł Juliana Tuwima niekoniecznie.