Pakowanie i wysyłka produktów

 

Kiedy otworzyłam internetową pasmanterię, wiedziałam, że będę potrzebowała dobrze zorganizowanego systemu wysyłek. Produkty pasmanteryjne bardzo często są drobnymi elementami, wobec czego musiały być zapakowane ze specjalną troską. Wybór odpowiednich produktów do pakowania paczek stanowił problem, ale ostateczny ich dobór sprawił, że jestem pewna zabezpieczenia każdej wysyłanej przeze mnie paczki. 

Pakowanie i wysyłka drobnych elementów

torebki strunowe producentZdarza się, że klienci zamawiają w moim sklepie kilka pojedynczych guzików, które są zdecydowanie za małe abym mogła po prostu wrzucić je do koperty. Po skonsultowaniu się z innym przedsiębiorcą zajmującym się wysyłką produktów, zdecydowałam się na zakup kilku podstawowych akcesoriów, które znacząco ułatwiają mi pracę. Jeśli chodzi o torebki strunowe producent zaproponował mi bardzo korzystną cenę przy zakupie hurtowym. Małe woreczki okazały się być strzałem w dziesiątkę, bowiem mogę bez obaw spakować nawet pojedyncze guziki i inne drobne elementy, a całość wygląda profesjonalnie i jest odpowiednio zabezpieczona. Również większe torebki strunowe okazały się przydatne i obecnie pakuję w nie właściwie wszystkie luźne elementy, takie jak wstążki, paski, taśmy zamkowe, taśmy pasmanteryjne i wiele innych. Do torebki wkładam również kartkę z opisem produktu, która stanowi cenną informację dla klienta, a sama torebka strunowa to dla nich miejsce do przechowywania nowych akcesoriów.

Odpowiednie zabezpieczenie produktów przed wysyłką to gwarancja ich dostarczenia w niezmienionej formie, a także wyraz profesjonalnego podejścia do klienta. Warto zaopatrzyć się w produkty hurtowo, wówczas będziemy mogli skorzystać ze znacznie niższej ceny jednostkowej. W ten sposób zaoszczędzimy na kosztach, a zdobędziemy dodatkowe uznanie i dobrą opinię ze strony klientów.