Papierowe torby reklamowe na wielkich wydarzeniach

Aktywnie udzielam się w organizacji promującej zdrowy styl życia i badania profilaktyczne. Co roku organizujemy wielki bieg w moim mieście. Trasa to 7 km, którą można pokonać w klasycznym biegu lub w trochę wolniejszym tempie, wspomagając się kijkami do nordic walkingu. W tym roku w wydarzeniu wzięło bardzo dużo ludzi, zarówno starsi jak i młodsi pasjonaci.

Upominek po biegu w papierowej torbie 

torby papierowe reklamowe z nadrukiemTakie wydarzenie wymaga sporych nakładów pracy. Wiele miesięcy wcześniej ustalana jest trasa i termin z urzędem miasta. W czasie biegu muszą zostać wyłączone z ruchu niektóre ulice. Musimy zadbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Dwa miesiące wcześniej ruszają zapisy przez stronę internetową – udział w biegu jest płatny, a zgromadzone pieniądze zostają przeznaczone na szczytne celei. Informacja o liczbie uczestników pozwala także przygotować medale i drobne prezenty. W tym roku przygotowaliśmy mały pakiet – opaskę na głowę, kubek z logo firmy nas wspierającej, batony, napoje izotoniczne i tym podobne. Pakiety zostały zapakowane w torby papierowe reklamowe z nadrukiem. Udało się znaleźć fajną drukarnię, która zgodziła się wykonać torby po promocyjnej cenie. Torby papierowe zostały opatrzone logiem biegu, fundacji i firm nas wspierających. Wyglądały bardzo estetycznie. Na mecie biegu przygotowane było tez dużo atrakcji. Stanął bus w którym chętni mogli wykonać badanie profilaktyczne słuchu oraz serca. I co najważniejsze dopisała również pogoda.

Całe wydarzenie wypadło bardzo pomyślnie. Ustawiliśmy też stoisko na którym odbywały się pokazy zdrowej kuchni – pełnej warzyw i gotowania na parze. Myślę, że udało się dotrzeć do wielu osób i uświadomić im jak ważna jest profilaktyka i zdrowy styl życia. Po biegu do domów zmierzali młodsi i starsi dzierżąc w rękach kolorowe torby z naszym przesłaniem.