Piękne lakiery hybrydowe

Jestem kosmetyczką już od dwóch lat mniej więcej. Uwielbiam mój zawód i pracuję w super salonie kosmetycznym centrum miasta. Ja zajmuję się głównie robieniem paznokci i czasami jeszcze nakładam hennę na brwi. Pozostałymi usługami zajmuje się moja koleżanka, która jest szefową całego salonu.

Zakup lakierów hybrydowych z nowej kolekcji

lakiery hybrydowe sklepBardzo się cieszę, że moja szefowa jest zawsze na czasie i zapoznaje się ze wszystkimi nowinkami. Czasem też słucha moich sugestii, tak jak w przypadku, gdy mówiłam jej, że lakiery hybrydowe sklep wypuścił nową kolekcję i można ją już zobaczyć w internecie. Kolory były niesamowite i spędziłyśmy z pół godziny oglądając je. W salonie zawsze musi być duży wybór lakierów i musimy też być na czasie, ponieważ klientki przychodzą i chcą coś nowego. Jak nie znajdą tego u nas, to pójdą gdzie indziej. Dlatego mamy chyba wszystkie możliwe odcienie lakierów hybrydowych jak i różne pyłki do efektów na paznokciach. Są też cyrkonie i szablony do wzorków, przeróżne naklejki. Wybór jest naprawdę bardzo duży. Jednak nigdy nie zaszkodzi zamówić kilku lakierów z nowej kolekcji, która w dodatku jest taka piękna. Z okazji zbliżającej się wiosny, producent naszych lakierów wypuścił serię kolorów pastelowych, które podbiły moje serce. Od przepięknych seledynowych, do jasnoniebieskich, pudrowych różowych, do pastelowego żółtego. Można było sobie przebierać w kolorach jak w ulęgałkach. Jak przyjechały do salonu to testowałam je na sobie.

Gdy dojdą do nas nowe lakiery, musimy zawsze pomalować je na wzorniku, żeby klientki mogły zobaczyć realny efekt lakieru. Nowe lakiery od razu zaczęły cieszyć się zainteresowaniem, bo były naprawdę bardzo piękne i delikatne. Więcej kobiet decyduje się na subtelniejsze kolory niż takie mocne i nasycone.