Pobyt w ekskluzywnym domku z bali w Zakopanem

 

Bardzo cieszyłam się na tegoroczny, krótki urlop. Chciałam spędzić kilka dni w uroczym miejscu, w którym mogłabym odpocząć i delektować się pięknymi widokami za oknem. Razem z moją przyjaciółką postanowiłyśmy, że zaznamy odrobinę luksusu i wynajmiemy komfortowy nocleg.

Wynajem ekskluzywnego domku z bali w Zakopanem

domki z bali ekskluzywne zakopaneKilka tygodni później rozpoczęłam poszukiwania idealnego miejsca na nasze wakacje. Postanowiłyśmy spędzić kilka dni w najpopularniejszej miejscowości turystycznej blisko Tatr. Jeśli chodzi o domki z bali ekskluzywne Zakopane z pewnością ma wiele do zaoferowania. Szybko udało nam się znaleźć ciekawą ofertę w atrakcyjnej lokalizacji. Po przyjeździe na miejsce od razu zostałyśmy powitane przez sympatycznych właścicieli, którzy pokazali nam całą posesję, włącznie z prywatnym parkingiem dla gości. W domku znajdowały się dwie duże sypialnie urządzone w góralskim stylu, w którym dominowały hafty i różne koronki, a łóżka z drewnianych desek robiły ogromne wrażenie. W domku znajdowało się także ogrzewanie podłogowe, a łazienka została wyposażona w wannę z hydromasażem przy której znajdowały się przeróżne olejki eteryczne do kąpieli. Na parterze domku usytuowane zostały dwa duże fotele, drewniany stolik, a obok znajdował się dobrze wyposażony aneks kuchenny. W domku znajdował się także taras, z którego rozciągał się widok na wspaniałe i majestatyczne góry. W naszym domku spędziłyśmy kilka wspaniałych dni, podczas których korzystałyśmy ze wszelkich dobrodziejstw naszego noclegu. Wakacje okazały się bardzo udane, a my wróciłyśmy do domy wypoczęte i szczęśliwe.

Cieszyłam się, że udało nam się ciekawe miejsce na wspólny wyjazd z przyjaciółką. Spędziłyśmy kilka wspaniałych dni w malowniczym i cudownym miejscu, w którym obie odpoczęłyśmy. Pobyt był bardzo udany, a miejsce spełniło nasze wszelkie oczekiwania.