Pokonanie problemu z uwodzeniem

Mój brat od zawsze miał problem z uwodzeniem kobiet. Zawsze widziałam, że jest przystojny, ale gdy przychodziło do momentu, gdy miał podejść do dziewczyny, nie wiedział, co ma robić. Jako że widziałam, że jest to dla niego duży problem, postanowiłam mu pomóc, w najlepszy sposób, w jaki potrafiłam i zapisałam go na kurs, z nadzieją, że on mu pomoże.

Jak kurs może odmienić życie?

krótki kurs uwodzeniaJak już wspomniałam, wyszukałam odpowiedniego miejsca, gdzie uczą jak uwodzić kobiet i sprezentowałam mojemu bratu uczestnictwo w nim na urodziny. Byłam szczęśliwa, bo widziałam, że mój brat niesamowicie się nim podekscytował. Co dzień wracał i opowiadał mi, czego się nauczył. Kiedy patrzyłam na to, jak się zmieniał, stwierdziłam, że był to jak najlepszy pomysł. Nie dość, że przez krótki kurs uwodzenia zmienił całkowicie swoje maniery, to na dodatek, potrafił rozpocząć rozmowę nawet w najmniej sprzyjających warunkach. Kiedy jego nauka się zakończyła, zaproponowałam mu, żebyśmy poszli razem na rynek i sprawdzili jak to, czego się nauczył, sprawdza się w rzeczywistości. Tak więc następnego dnia wybraliśmy się do centrum, by mój brat mógł pochwalić się swoimi nowo nabytymi umiejętnościami. To, co zobaczyłam, było naprawdę zadziwiające. Niezależnie od sytuacji ani od wieku kobiet, czy też ich wyglądu, z każdą, do której podchodził, rozmawiał przez dłuższy czas i za każdym razem wracał do mnie, dziękując mi za to, że mu pomogłam.

Po niecałych dwóch godzinach mój brat podszedł i powiedział mi, że umówił się z jedną z kobiet wieczorem na kolację. Muszę przyznać, że poczułam ulgę, bo niezależnie od tego, jak bardzo lubię spędzać z nim czas, byłam już trochę zmęczona obserwowaniem tego, jak dobrze uwodzi inne dziewczyny. Wróciłam do domu zadowolona, że dzięki mojemu pomysłowi, pozbył się on ciążących mu problemów.