Pracowałem w znanym biurze projektowym

 

Wybierając kierunek studiów kierowałem się tylko tym co chciałem w przyszłości robić. Rodzice to chcieli, żebym studiował medycynę, albo prawo. Nie interesowało mnie to jednak i wybrałem własną drogę, z której byłem zdecydowanie zadowolony.

Praca dla znanego biura projektowego

biuro projektowe WrocławMoim zawodowym celem po studiach było własne rekomendowane biuro projektowe we Wrocławiu, w którym chciałem pracować. To było świetne biuro, do którego zgłaszali się najwięksi klienci z całego kraju. Wyniki w nauce miałem doskonałe i praktyki, które odbyłem w innym biurze zakończyłem ogromnym sukcesem. Właściciel tamtego biura nawet wystawił mi rekomendacje, które miały mi ułatwić znalezienie pracy. W interesujący mnie biurze projektowym nie szukali pracownika i musiałem wymyślić coś, żeby zechcieli mnie przyjąć. Sprawdziłem, że firma owa nie zajmowała się projektowaniem galerii handlowych i postanowiłem to wykorzystać. Stworzyłem kilka własnych projektów, z którymi udałem się do tej firmy. Rozmawiałem z zastępcą kierownika i przedstawiłem swoją propozycję. Kiedy zobaczył moje pracy to zauważyłem, że zaczął się mną interesować. Musiał jednak porozmawiać z szefem i obiecał odezwać się w ciągu kilku dni. Pod koniec następnego tygodnia zostałem zaproszony do tego biura projektowego na rozmowę z samym szefem. Spodobały mu się moje projekty i zdecydował się mnie przyjąć do pracy. Planowali wprowadzić ofertę na projektowanie galerii handlowych i trafiłem z tym pomysłem wręcz idealnie. Miałem niezłego farta. Osiągnąłem swój cel.

Praca w tym biurze była bardzo rozwijająca i dużo się nauczyłem. Cieszyłem się, że dostałem taką szansę, którą tak na prawdę zawdzięczałem samemu sobie. Wpadłem na idealny pomysł, żeby zaprezentować swoją osobę i dzięki temu wszystko mi się udało zrealizować.