Profesjonalna i polecana kancelaria adwokacka

Niestety, ale po dziesięciu latach, moje małżeństwo legło w gruzach. Jak się okazało, mąż już od dłuższego czasu mnie oszukiwał – zdradzał mnie z moją najlepszą przyjaciółką. Zdradę wykryłam zupełnie przypadkowo i nie zamierzam mu jej wybaczać, choć błagał mnie o to. Zdecydowałam wziąć rozwód z orzeczeniem o winie męża.

Tanie usługi adwokackie w Gdyni

dobry adwokat gdyniaMuszę zorientować się, który adwokat w mieście jest wybitnym znawcą prawa rodzinnego, bo niewątpliwe czeka mnie długa i trudna przeprawa sądowa z moim mężem. Znalazłam w wyszukiwarce internetowej kilka nazwisk, więc zaraz poczytam opinie klientów na temat świadczonych usług prawnych tych adwokatów. Nie spodziewałam się, że w Gdyni prosperuje aż dwadzieścia pięć kancelarii adwokackich, bo jak dotąd nie miałam potrzeby korzystania z tego rodzaju usług. Jak się okazuje, jeżeli komuś jest pilnie potrzebny naprawdę rzetelny i dobry adwokat Gdynia ma do zaoferowania wielu wspaniałych specjalistów w rożnych dziedzinach prawa. Nienaganną opinią cieszy się szczególnie jedna kancelaria adwokacka, dlatego zaraz zamierzam tam zadzwonić i umówić się na spotkanie. Po kilku nieudanych próbach połączenia się z kancelarią, w końcu dodzwoniłam się i umówiłam na spotkanie. Odbędzie się ono w najbliższy czwartek, a koszt porady prawnej wyniesie mnie dwieście złotych. Prawnik zalecił mi, abym nie mówiła mężowi o swoich zamiarach i zdobyła wszelkie dowody świadczące o tym, że rzeczywiście mnie zdradzał.

Prawdopodobnie wynajmę detektywa, aby mieć niezbite dowody jego zdrady. Prawnik namawia mnie do tego, abym ubiegała się w sądzie o alimenty, bo po rozwodzie moja sytuacja finansowa ulegnie znacznemu pogorszeniu, gdyż jestem osobą niepełnosprawną i nieporadną życiowo. Całę szczęście, nie mamy dzieci.