Skorzystaj z mebli na wymiar

Aranżacja kuchni może sprawić wiele frajdy. Jest to najważniejsze pomieszczenie w domu, gdzie chcąc nie chcąc, przygotowując posiłki spędzamy ogromną ilość czasu. Urządzenie kuchni wymaga wiele uwagi i przemyślanych rozwiązań. Wybór mebli, jak i sprzętów jest dzisiaj ogromny i możemy z łatwością dostosować je zarówno do dużych, jak i małych pomieszczeń.

Kuchnia z meblami na wymiar

meble na wymiar ToruńBardzo modne w ostatnim czasie są meble z frontami na wysoki połysk. Eleganckie wnętrze można utrzymać w świecącej bieli, w połączeniu z czernią lub szarościami. Do tego sprzęty i krany w chromowanej stali i utrzymana w tej samej tonacji podłoga lub przełamana brązem. Meble na wymiar Toruń pozwalają na wiele możliwości. Dokładnie zaplanowana zabudowa pozwoli utrzymać funkcjonalność i wykorzystanie potencjału pomieszczenia. Również ciekawe są wnętrza w intensywnych kolorach. Krwiście czerwona kuchnia z czarnymi elementami będzie dodawała energii i pozytywnie nastawiała każdego użytkownika kuchni. Do tego świetnie będzie wyglądać, zamiast zwykłych płytek kuchennym zastosowanie szkła drukowanego z fotografią owoców lub pejzażu. Meble takie mogą posiadać tradycyjne uchwyty lub być zamykane na tak zwane „klik”, gdzie szafki otwierają się po naciśnięciu na brzeg drzwiczek. Sprzęty możemy dowolnie wyeksponować lub zabudować je w meble. Nowoczesne wnętrza wyglądają schludnie i elegancko. Jako aneks będą idealnie łączyć się z salonem utrzymanym w tym samym stylu.

Dobrym rozwiązaniem jest zbudowanie wyspy, która stanowi pewnego rodzaju rozgraniczenie między salonem, a kuchnią. Wyspa to także dodatkowy funkcjonalny blat lub miejsce gdzie można napić się kawy z przyjaciółką, a przy okazji mieć na oku gotującą się zupę na obiad dla domowników. Ważne są również dodatki, które nadadzą pomieszczeniu charakteru i indywidualności.