Skuteczny lek na nowotwór

W dzisiejszych czasach niemalże każdy z nas ma w bliskiej lub dalszej rodzinie kogoś kto zachorował na raka. Jest to choroba cywilizacyjna, na którą każdego roku zapada kilkadziesiąt tysięcy osób w różnym wieku. Z czego większość umiera.

Czy z rakiem można walczyć naturalnymi lekami?

lek na raka naturalnyChoć wiadomo, że na wszystkie choroby trapiące ludzkość, lekarstwa pochodzą z natury, to ciągle na raka go nie wynaleziono. Co prawda jest dostępnych sporo specyfików, które noszą miano leków na raka, ale ich skuteczność rzadko jest potwierdzona. Na pewno w walce z nowotworem liczy się czas, a konkretniej moment jego zdiagnozowania i rozpoczęcia leczenie. Zrobienie tego we wczesnym stadium choroby, daje bardzo duże szanse w wyleczeniu. Jeżeli nowotwór zostanie zdiagnozowany w momencie dokuczliwych objawów, to przeważnie jest zdecydowanie za późno na skuteczne leczenie, ponieważ szanse drastycznie maleją. Wiele osób uważa, że lek na raka naturalny pochodzi z owoców morwy indyjskiej, która jest egzotyczną rośliną rosnącą w południowo – wschodniej Azji i na wyspach Oceanu Spokojnego. W regionie Polinezji sok z Noni jest uważany za remedium na wszelkie dolegliwości i choroby, w tym także na raka. Niektóre badania dowodzą, że może on wykazywać działanie antyrakowe, ponieważ zawiera związki, które w testach laboratoryjnych wykazały zdolności do hamowania namnażania się komórek rakowych. W leczeniu nowotworów polecana jest także czerwona papryczka, gdyż zawiera kapsaicynę pomocną w zwalczaniu raka.

Medycyna naturalna wciąż jest spychana na margines w systemie lecznictwa nowotworów, ponieważ jest za mało badań, które by jednoznacznie potwierdzały działanie poszczególnych produktów naturalnych na zwalczanie nowotworów. Choć na pewno ich stosowanie nam nie zaszkodzi.