Srebrny łańcuszek – najbardziej stylowy dodatek

 

Od zawsze przyjmowało się, że dobrze mieć jakąś rzecz, która naszym zdaniem jest w stanie przynieść nam chociaż odrobinę szczęścia – może być to pluszak, jakaś moneta, czterolistna koniczyna o ile udało nam się takową znaleźć. Cóż, na dłuższą metę może to być właściwie wszystko, z czym wiąże się historia o tym, jak dany przedmiot przyniósł nam szczęście po raz pierwszy.

Celebrytki – hit ostatnich miesięcy

celebrytki łańcuszki srebrneCóż, w dniu zakończenia roku szkolnego otrzymałam od przyjaciółki uroczy, srebrny łańcuszek ze znakiem nieskończoności. Życzyła mi, żeby przyniósł mi szczęście na maturze i przy naborach na studia. Byłam poruszona takim prezentem i okazało się dość szybko, że celebrytki łańcuszki srebrne mogą przynieść sporo szczęścia. Po pierwsze – egzamin dojrzałości zdałam śpiewająco. Niby uczyłam się dużo, ale o takich wynikach nawet nie marzyłam. Cóż, nabór na studia też poszedł pomyślnie i nie zdejmowałam swojej celebrytki właściwie wcale. Bez problemu znalazłam też mieszkanie w innym mieście, a po rozpoczęciu studiów szybko znalazłam paczkę przyjaciół i zakochałam się. Przysięgam, że wszystko to stało się za sprawą mojego łańcuszka. Naprawdę uwierzyłam, że przyniesie mi on szczęście i tak właśnie się stało. Nigdy nie rozstaję się ze swoją celebrytką i już planuję spotkanie z przyjaciółką, która mi ją dała: muszę jej o wszystkim opowiedzieć i podarować jej coś równie świetnego.

Nie wszyscy muszą wierzyć w to, że rzeczy jak łańcuszki są w stanie przynieść szczęście, ale jeśli nie to, to warto się w niego zaopatrzyć chociażby ze względu na nieziemski wygląd. Jeżeli już staniemy się właścicielkami takiej celebrytki, nie będziemy w stanie się z nią rozstać, zwłaszcza, że pasuje ona do każdej stylizacji i zdecydowanie rzuca się w oczy.