Strona internetowa z nagrobkami

Zakład kamieniarski przejąłem po ojcu. Moje myślenie było bardziej nowoczesne i wiedziałem co robić, żeby wyjść na przeciw potrzebom klientów. Mój ojciec podtrzymywał tradycyjną formę prowadzenia zakładu i w mojej ocenie przyszedł najwyższy czas, żeby dokonać korzystnych zmian.

Sprzedaż nagrobków za pośrednictwem internetu

nagrobki mińsk mazowieckiW tych czasach górował internet, w którym dostępne było wszystko. Dlaczego w takim razie ludzie nie mogli kupić nagrobka? Wiedziałem, że nie każdy miał czas, żeby odwiedzać zakłady kamieniarskie i na miejscu dokonać wyboru, bo to jednak było dość czasochłonne. Postawiłem więc oferować na stronie internetowej wszystkie dostępne w sprzedaży nagrobki Mińsk Mazowiecki obsługiwałem w całości, ale jak zgłosił się ktoś z innej miejscowości, to też można było się dogadać. Zrobienie strony internetowej dla swojego zakładu kamieniarskiego zleciłem profesjonalnej firmie. Chciałem mieć pewność, że wszystko będzie funkcjonowało jak należy. Miałem katalog wszystkich nagrobków i przekazałem te dane firmie webmasterskiej, żeby możliwe było wprowadzenie wszystkich nagrobków do sprzedaży online. Ofertę miałem bogatą, ponieważ nagrobki produkowane były z różnego kamienia i to klient mógł o większości decydować. Ceny nagrobków także były mocno zróżnicowane i dzięki temu każdy mógł wybrać dla siebie coś odpowiedniego i na miarę swoich możliwości finansowych. W ciągu tygodnia wszystkie nagrobki pojawiły się w internecie i mogłem poprowadzić ich sprzedaż online.

Mój pomysł okazał się trafiony w samo sedno. Ludzi taka forma zainteresowała i otrzymywałem dużo zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego. Klienci też oceniali mój sklep internetowy i otrzymywałem tylko pozytywne opinie. Od razu wiedziałem, że ten pomysł wypali.