Stylowe panele szklane – Gdynia

Nie ukrywam, że zawsze znacznie lepiej czułam się w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach, w której króluje minimalizm i proste, geometryczne kształty. Nic więc dziwnego w tym, że podczas projektowania własnej kuchni postanowiłam zaprojektować ją w przemyślany sposób, który spełniłby wszystkie moje oczekiwania. Z racji tego, że uwielbiam szkło zapragnęłam wykorzystać je w aranżacji przestrzeni 

Czy panele szklane z Gdyni są trwałe? 

panele szklane gdyniaPrzeglądając zdjęcia w internecie, które miały posłużyć mi za inspirację zwróciłam szczególną uwagę na ozdobne panele wykonane ze szkła, którymi często zastępuje się dziś standardowe kafle ceramiczne. Początkowo nie byłam jednak przekonana czy kruche szkło będzie dobrze sprawdzać się na ścianie. Postanowiłam jednak zarezerwować i skonsultować swoje obawy z profesjonalną firmą oferującą panele szklane Gdynia, w której mieszkam jest bardzo dobrze rozwinięta pod względem tego typu usług, dlatego też znalezienie odpowiednich fachowców zajęło mi stosunkowo mało czasu. Podczas konsultacji uprzejmi eksperci poinformowali mnie o tym, że do produkcji paneli ozdobnych wykorzystuje się jedynie odpowiednio laminowane szkło charakteryzujące się niebywała odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Warto również wspomnieć o tym, że szkło te odporne jest również na destrukcyjne działanie wilgoci – żar od palników rozchodzący się po kuchni nie uszkodzi więc stosunkowo cienkiej powierzchni szklanych płytek. Tak uspokojona zdecydowałam się zamówić szklane panele ścienne, na których umieszczono wybraną przeze mnie grafikę.

Na samym końcu warto również wspomnieć o tym, że wbrew pozorom cena owych paneli nie jest dużo wyższa od ceny standardowych płyt ceramiczny. Wręcz przeciwnie, na rynku działa obecnie coraz więcej firm oferujących produkty w bardzo korzystnych cenach. Polecam więc zakup owych płytek wszystkim tym, do których przemawiają nowoczesne, minimalistyczne wnętrza.