Wizyta z synem u dentysty

 

Mój syn uwielbiał słodycze. Nigdy mu ich nie zabraniałam, ale ograniczałam, bo gdyby mógł, to jadłby tylko słodycze. Antek był grzecznym dzieckiem i mnie słuchał, dlatego nie miałam z nim żadnych problemów. Ostatnio zaczął go boleć ząb i już wiedziałam, że będzie konieczna wizyta u dentysty.

Znalezienie odpowiedniego dentysty dla syna

Dentysta dla dzieci z RzeszowaZ synem u dentysty byłam tylko raz, ale nie był on zachwycony i powiedział, że więcej nie pójdzie. Skoro bolał go ząb, to wizyta była konieczna i zaczęłam mu wszystko tłumaczyć. Zrozumiał, gdyż to był mądry dzieciak i zgodził się iść do dentysty, żeby wyleczyć ząbek. Dentysta dla dzieci z Rzeszowa, którego poleciła mi koleżanka z pracy przyjmował w przychodni, która była na moim osiedlu i tam postanowiłam zapisać syna na wizytę. Udało się złapać szybko termin, bo syna bolał ząb. Do wizyty jeszcze Antka przygotowałam, ponieważ musiałam mieć pewność, że nie będzie marudził. Ząb jednak bolał go tak bardzo, że nie mógł doczekać się tej wizyty. Do gabinetu weszłam z Antkiem, gdyż czuł się pewniej w moim towarzystwie, a dentysta nie miał nic przeciwko. Dentysta miał dobre podejście do dzieci i Antek wcale nie bał się leczenia. Wystarczyło borowanie i dentysta wykonał wszystko bezboleśnie. Antek był zadowolony i stwierdził, że lubi dentystę i będzie chciał przychodzić do tego pana częściej. Cieszyłam się, bo wcześniej nie było go łatwo namówić na takie leczenie. Znalazłam idealnego dentystę dla swojego syna i byłam szczęśliwa.

Antek nadal jadał dużo słodyczy, ale nie martwiłam się już o to, gdyż wiedziałam, że jak będzie konieczność, to bez problemu zgodzi się na wizytę u dentysty. Swojej sąsiadce poleciłam tego człowieka, bo miała syna o rok młodszego od Antka i wiedziałam, że będzie zadowolona.