Wygląd przyczepki Croozer

Aktywność sportowa z dzieckiem jest świetnym sposobem na zaszczepienie w maluchu zdrowych nawyków. Nie musimy czekać, aż dziecko zacznie samodzielnie chodzić, bo wystarczy, że umiało już siedzieć, bo wsadzimy go do przyczepki.

Charakterystyka przyczepek firmy Croozer

przyczepka rowerowa croozerJeżeli chcemy biegać, lub jeździć na rowerze z dzieckiem, to musimy mieć specjalny wózek, bo zwykłe się do tego kompletnie nie nadają. Specjalna przyczepka rowerowa Croozer waży niecałe piętnaście kilogramów, ma opływowy kształt i jest bardzo zwrotna, więc doskonale się nadaje do aktywności sportowej z maluchem. Dzięki zastosowaniu aluminiowego stelaża, jest ona lekka i z łatwością możemy ją spakować do samochodu. Większość modeli firmy Croozer jest przeznaczona dla jednego dziecka, ale znajdziemy też dwuosobowe. Aby dziecko było bezpieczne w środku, należy je zapiąć do siedziska pasami bezpieczeństwa, które posiadają wygodną regulację. Cała przyczepka ma wysokość niedużo ponad sto dziesięć centymetrów i może udźwignąć maksymalnie ciężar do czterdziestu pięciu kilogramów. Dla zwiększenia bezpieczeństwa jazdy po zmroku, przyczepka posiada tyle światełko, które jest doskonale widoczne nawet z dużej odległości, a po bokach posiada zaszyte w obudowie liczne odblaskowe elementy. Po demontażu dyszla rowerowego i założeniu małego koła przedniego, przyczepka staje się praktycznym wózkiem do biegania, lub spacerowania. Uchwyt do prowadzenia przyczepki ma możliwość zmiany wysokości, dzięki czemu niska i wysoka osoba będzie mogła ją swobodnie prowadzić.

Produkty firmy Croozer są znane z wysokiej jakości na wielu, zagranicznych rynkach. Przyczepki są każdego roku sprawdzane przez urzędy jakości, dzięki czemu posiadają one niezbędne certyfikaty świadczące o standardzie ich wykonania.