Wynajęcie sali na szkolenie

Zdecydowałem się zostać trenerem, ponieważ miałem ku temu odpowiednie predyspozycje. Nie od samego początku takie miałem plany, bo zacząłem pracę w firmie farmaceutycznej jako przedstawiciel i sądziłem, że tak zostanie. Los jednak inaczej się potoczył.

Wynajęcie sali w atrakcyjnej lokalizacji 

sala do wynajęcia gdańskGłównie szkolenia prowadziłem w siedzibie firmy, która skorzystała z moich usług. Coraz częściej jednak klienci chcieli, żeby wysłać swoich pracowników na takie szkolenie, bo w firmie nie mieli odpowiedniego pomieszczenia i uznałem, że potrzebna jest mi sala do wynajęcia Gdańsk dawał ogrom możliwości i dlatego podjąłem decyzję, żeby wynajmować salę i organizować w niej szkolenia. Nie chciałem typowo konferencyjnej sali, bo taka nie była mi potrzebna a kosztowała nieco więcej. Zależało mi na kosztach i lokalizacji, ponieważ chciałem, żeby każdy uczestnik szkolenia miał łatwy dojazd. Przejrzałem sporo ogłoszeń i udało mi się natrafić na dość tanią salę w centrum Gdańska. Lokalizacja była idealna a budynek nowoczesny. Zdecydowałem się więc obejrzeć tę salę. Była ona nowocześnie urządzona z pięćdziesięcioma stanowiskami. Tylu osób na szkoleniu nigdy nie miałem, ale kto wie jak to się rozwinie. Sala miała na wyposażeniu również projektor, z którego dość często korzystałem. Zdecydowałem się wynajmować tę salę dwa razy w tygodniu i podpisałem umowę najmu na rok czasu. Od tego momentu zdecydowałem, że szkolenia będą odbywały się zawsze w tej sali dla wygodny mojej i uczestników.

Z czasem salę wynajmowałem częściej niż dwa razy w tygodniu, ponieważ szkoleniami interesowało się coraz więcej osób. Byłem skuteczny i to zdecydowanie zachęcało klientów. Moje usługi polecane były na terenie całego trójmiasta i to przysporzyło mi rozgłos oraz sławę.