Wynajmowanie samochodów dostawczych

Auto dostawcze to dla naszej firmy najważniejsza sprawa, gdyż przy jego wykorzystaniu jesteśmy w stanie przede wszystkim przewozić różne produkty. Prowadziliśmy działalność sprzedażową, czyli sklep z ciężkim sprzętem budowlanym i naszą zaletą jako firmy, która działa w tej branży razem z innymi jest to, że oferujemy dostawę sprzętu.

Jakie auto wynająć

wynajem samochodu w krakowieJednak zanim jeszcze zdecydowaliśmy się na taki model prowadzenia działalności to stwierdziliśmy, że trzeba będzie przemyśleć wynajem samochodów dostawczych z tego względu, że to przecież kosztuje. Po dokładnym przeliczeniu – stworzyłem nawet specjalną tabelkę kosztów i przychodu, a także zalet z posiadania wynajętych samochodów dostawczych okazało się, że będzie się to opłacać i na pewno inwestycja się zwróci z tego względu, że klientów będzie znacznie więcej. Na pewno klienci, którzy będą oglądać nasze produkty będą mieć pytania, czy oferujemy darmową dostawę. My teraz możemy pochwalić się sporą ilością samochodów wynajmowanych od jednej z firm, dzięki czemu też cena za wynajem znacznie spadła. Wszyscy wiemy, jak ważna jest sprawność techniczna samochodu i trzeba na ten temat zwrócić bardzo dużą uwagę jeśli chodzi o wynajem samochodu w krakowie. Jeśli chodzi o współpracę z jedną z wypożyczalni, to faktycznie staraliśmy się firmę wybierać pod kątem opinii na rynku. Posiadała na nasze szczęście samochody dostawcze na tyle duże, że spokojnie mieściły się tam nasze produkty, które będą zamawiane przez klientów.

Zatrudniliśmy nawet jednego pracownika wypożyczalni, aby ten okazjonalnie prowadził dla nas auto i rozwoził zamówienia od klientów. Można powiedzieć, że dzięki wypożyczalni samochodów dostawczych znacznie lepiej radzimy sobie na rynku jako firma i na pewno będziemy codziennie mieć sporo klientów na nasz sprzęt.