Zadowolenie z wykonanego makijażu permanentnego

 

Swego czasu zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi i byłam bardzo zadowolona. Nie musiałam już codziennie rano wyrównywać brwi i wystarczyło tylko pomalować rzęsy i gotowe. Lubiłam sobie robić mocny makijaż oczu, ale często brakowało mi na to czasu, bo lubiłam rano dłużej pospać.

Wykonanie makijażu permanentnego w promocyjnej cenie

makijaż permanentny łódźBrwi robiła mi kosmetyczka, która miała swój salon w centrum Łodzi i zastanawiałam się, czy zrobić u niej górną kreskę na powiecie. Trwały makijaż zdecydowanie byłby dla mnie odpowiedni i nie musiałabym się martwić, że nie zdążyłam pomalować oczu. Postanowiłam więc, że wykonam sobie ten makijaż permanentny Łódź była blisko od mojej miejscowości i dojazd zajmował mi piętnaście minut, więc nie było problemu. Zadzwoniłam do tej kosmetyczki, żeby dopytać, czy wykona mi górną kreskę i w jakiej cenie. Miałam farta, bo akurat natrafiłam na promocję i makijaż permanentny był o dwieście złotych tańszy. Od razu się zapisałam. Po tygodniu miałam już gotowy makijaż permanentny i wyglądałam pięknie! Kreski były równe, ciemne i nie musiałam już robić makijażu. Wystarczyło pomalować rzęsy. Póki co wcale się nie malowałam, bo nie mogłam. Za miesiąc mam wizytę kontrolną i ewentualne poprawki, ale widzę, że nie będzie takiej konieczności. Makijaż nie dość, że wykonała mi doświadczona kosmetyczka, to na dodatek zapłaciłam dużo niższą cenę i byłam zachwycona. Moja siostra poprosiła mnie o namiary na tę kosmetyczkę, bo tez chce sobie zrobić makijaż permanentny.

Miałam piękny, profesjonalny i trwały makijaż. Rano tylko nakładałam podkład i malowałam rzęsy. Dzięki temu zaoszczędziłam jeszcze więcej czasu i byłam zadowolona. Najważniejsze, że nawet po przebudzeniu wyglądałam atrakcyjnie a na tym mi właśnie zależało.