wypożyczalnia samochodów w rzeszowie

Założenie wypożyczalni samochodów

Ostatnio wpadłam ze swoim kolegą na genialny pomysł. Mianowicie założyliśmy wypożyczalnię samochodową. Zakupiliśmy na sam początek cztery samochody. Oczywiście pomogli nam trochę rodzice, którzy dołożyli się do naszego interesu, z czego się cieszymy. 

Prowadzenie wypożyczalni samochodów

wypożyczalnia samochodów w rzeszowieBardzo się cieszymy z tego, że otworzyliśmy własną działalność. Czas zacząć prowadzić tę wypożyczalnię. Jest to na razie mała wypożyczalnia samochodów w rzeszowie jest wiele takich firm. Chcemy, by nasza choć w minimalnym stopniu była konkurencyjna. Musimy jakoś pozyskać klientów, więc stworzyliśmy swoją stronę internetową, na której umieściliśmy zdjęcia pojazdów, wraz z krótkim opisem. Zamieściliśmy również nasz regulamin wypożyczania samochodów. Dostaliśmy już pierwszy telefon od klienta, który jest zainteresowany wypożyczenie auta na miesiąc. My planujemy pobierać opłaty za każdy rozpoczęty tydzień. Podpisywać umowę będziemy z klientem, przy odbiorze samochodu. Nasz pierwszy klient po uzgodnieniu telefonicznym, przybył do nas, by zobaczyć samochód. Może on skorzystać z jazdy próbnej. Zależy nam, by klient czuł się komfortowo i bezpiecznie w naszym samochodzie. Zakomunikował nam, że przez ten miesiąc będzie podróżować dużo po kraju. Oczywiście wszystkie samochody mają aktualne badania, oraz ważne ubezpieczenie. W końcu podpisaliśmy pierwszą umowę, z czego jesteśmy ogromnie zadowoleni. Mamy nadzieję, że również inni przybędą do nas wypożyczyć samochód. Liczymy na wysokie zainteresowanie

Minął miesiąc. Klient jest bardzo zadowolony z tego samochodu. Stwierdził, że z pewnością jeszcze nie raz skorzysta z naszych usług. Zapowiedział też, że będzie polecał innym naszą wypożyczalnię samochodów. Cieszymy się, że pierwszy klient wychodzi od nas zadowolony. 

Więcej na: https://www.magocar.pl/